Cloud Camp Bratislava 2012

Autor: Jaroslav Mráz | 9.3.2012 o 9:05 | Karma článku: 3,13 | Prečítané:  386x

Allycom sa stal technologickým garantom konferencie CloudCamp Bratislava. CloudCamp je neformálna technologicko-osvetová konferencia. (úžasné spojenie, nie?)

Čo to znamená?

Hlavne to, že budeme rozprávať o technolgiách, ale nie po "technicky". Našim cieľom je oboznámiť ľudí s cloud computingom, bez ohľadu na to či sú z IT prostredia, alebo nie. Vysvetliť, že to nie je len módna záležitosť, ale že cloud computing môže byť prínosom takmer pre všetky skupiny používateľov. Možno zistíte, že v cloude už toho máte celkom dosť a ani o tom neviete.

Prečo to robíme?

Pretože všetci rozprávajú o cloude, ale len málokto mu skutočne rozumie. Sme presvedčení, že cloud computing nie je len technológiou budúcnosti, ale aj dneška. A chceme vám ukázať prečo!

Ako, kde a kedy bude CloudCamp prebiehať?

CloudCampBA sa bude konať 20.4. 2012 v CVTI (Centrum vedecko - technických informácií) na Lamačskej ceste v Bratislave. CloudCamp bude neformálny a zábavný (dress code: flip-flop business suite), kravaty sú zakázané (budú odstrihnuté bez ohľadu na cenu a značku)! Pripravujeme množstvo aktivít, aby ste sa nie len vzdelali, ale aj zabavili.

Vstup na konferenciu bude zdarma, ale počet účastníkov bude obmedzený. Sledujte nás, aby ste nezmeškali registráciu na najlepšiu konferenciu tohto roka! Príďte si vychutnať atmosféru, vyskúšať technológie v praxi v demo časti a veľa sa dozvedieť napríklad aj na mojej prednáške. Tešíme sa na vás!


Čo ďalej ? Sledujte všetky zdroje !

Twitter - @jaroslav_mraz

Twitter - @CloudCampSK

Facebook - CloudCamp Slovakia

Facebook event - CloudCamp SK - 2012

Web - cloudcamp.sk

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Čo sa to stalo s časom? Náramkové hodinky miznú z rúk

Bol to vynález desaťročia. Nebyť náramkových hodiniek, niektoré strategické bitky by možno dopadli inak. Dnes prehrávajú samotné náramkové hodinky.

KOMENTÁRE

Mala byť ombudsmanka aj na pochode za rodinu?

Bubon, koláž Krista a zástava, celý výjav pripomínal akúsi civilnú procesiu.


Už ste čítali?