Sledujte zásielky mobile na iOS

Autor: Jaroslav Mráz | 16.7.2012 o 10:35 | Karma článku: 3,98 | Prečítané:  665x

Pred nejakým časom spustila Slovenská Pošta možnosť sledovania svojich balíkov a zásielok vrátane doporučených on-line tak ako to ponúkajú aj rôzne kuriérske služby. Tieto internetové stránky sú síce užitočné ale vždy mi bolo nešikovné kvôli kontrole zapínať počítač. V dobe smarphonov som zistil že na Slovensku ako obvykle spíme a kde Česká Pošta už má dedikovanú aplikáciu tak mi nič. A čo teraz?

Tento víkend sa ku mne dostala informácia, že vznikla nezávislá slovenská bezplatná aplikácia, ktorá umožňuje na jednom mieste sledovať nie len Slovenskú Poštu ale aj rôzne kuriérske služby.

 

Aplikáciu som si nainštaloval a vyskúšal. Hneď na prvý pohľad ma zaujala jej jednoduchosť a prehľadnosť zobrazenia. Jednoducho stačí zadať číselný kód a požadovanú službu. Aplikácia navyše všetky služby farebne rozlišuje a tak je ešte jednoduchšie sa v nej orientovať.


 

Pridanie zásielky

Aplikácia navyše všetky služby farebne rozlišuje a tak je ešte jednoduchšie sa v nej orientovať.

Farebne rozlíšenie služieb

A tak isto nechýba ani prehľadný výpis stavu zásielky.

Stav zasielky

Aplikáciu som testoval aj na starých doporučených zásielkach, ktoré som posielal dávnejšie. Preto využitie je možné ako pri nakupovaní v e-shopoch na sledovanie tovaru ku Vám tak aj na zásielky, ktoré sami posielate nech už je to balík rodine, seminárna práca alebo práve aktuálna prihláška do druhého kola na prijatie na vysokú školu.

 

Applikaciu najdete bezplatne TU:

http://itunes.apple.com/sk/app/sledovanie-zasielok/id539988835?mt=8

 

Použité obrázky pochádzajú z iTunes a sú majetkom výrobcu aplikácie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Čo sa to stalo s časom? Náramkové hodinky miznú z rúk

Bol to vynález desaťročia. Nebyť náramkových hodiniek, niektoré strategické bitky by možno dopadli inak. Dnes prehrávajú samotné náramkové hodinky.

KOMENTÁRE

Mala byť ombudsmanka aj na pochode za rodinu?

Bubon, koláž Krista a zástava, celý výjav pripomínal akúsi civilnú procesiu.


Už ste čítali?